Aktualitet

Gazeta Liberale çelet sot me: Evropa mbyll kufijtë

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale çelet sot me: Evropa mbyll kufijtë

Franca dhe Çekia ‘ndalin’ udhëtimet jashtë bllokut, Gjermania stopon pjesën më të madhe të udhëtarëve nga vendet e goditura më rëndë nga variantet e reja, ndërsa vendet  tjera evropiane pezulluan  udhëtimet jo të domosdoshme nga ajri, toka dhe deti për qytetarët e tyre.

Për të mësuar më tepër lexoni Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH