Aktualitet

FOTO nga vendngjarja/ Autobusi me nxënës shkolle përplaset me një makinë në Librazhd

Shkruar nga Liberale

Një aksident rrugor është regjistruar në vendin e quajtur “Kthesa e Mimojës” në Librazhd.

Nga pamjet e siguruara, autobusi me nxënës pas përplasjes me një makinë tip Benz, ka mbetur në anë të rrugës, por fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar.

Makina tjetër është dëmtuar më rëndë nga përplasja.

Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH