Showbiz

Foto/ Mark Anthony bëhet baba për herë të shtatë me modelen 24-vjeçare

Shkruar nga Liberale
Foto/ Mark Anthony bëhet baba për herë të shtatë me
Mark Anthony u bë baba për herë të shtatë. Gruaja e tij 24-vjeçare, Nadia Ferreira, ka postuar një foto të tyre me foshnjën në ditën e baballarëve, por nuk ka treguar gjininë. Në foton e postuar në Instagram, 54-vjeçari Anthony mban në krahë fëmijën e tij me mbishkrimin: “Koha e Zotit është gjithmonë perfekte. Gëzuar ditën e baballarëve." Çifti u martua me David Beckham si burrin e mirë Janarin e kaluar në Muzeun e Artit Pérez në Miami, me të ftuar përfshirë Salma Hayek, Maluma, Romeo Santos, Eva Longoria, Marco Antonio Solís dhe Lin Manuel Miranda. sipas "Hola!". Këngëtarja e “I Need You To Know” është martuar gjithsej katër herë, përfshirë edhe këtë me modelen e re. Në vitin 2000, Anthony u martua me aktoren Dayanara Torres, me të cilën ka dy djem. Pas katër vitesh ai u martua me Jennifer Lopez, duke pasur dy binjakë Max dhe Em. Më pas ai u martua me modelen Shannon de Lima në vitin 2014. Çifti u nda dy vjet më vonë dhe finalizuan divorcin në vitin 2017.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Marc Anthony (@marcanthony)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH