Aktualitet

Foto/ Makina përplaset me shkallët e mbikalimit, nënë e bir...

Shkruar nga Liberale
Foto/ Makina përplaset me shkallët e mbikalimit, nënë e

Një aksident ka ndodhur sot në rrethrrotullimin e Çermes në Lushnjë. Një automjet tip Audi A4 ka dalë nga rruga dhe është përplasur me mbikalimin metalik.

Nga kjo përplasje makina është shkatërruar, por fatmirësisht të dy personat nënë e bir nuk kanë pësuar lëndime.

Drejtuesja e automjeti ka deklaruar se mjetin e kishte marrë me qira, por ai kishte filluar të dridhej gjë që solli dhe humbjen e kontrollit./Gazeta Liberale

[gallery columns="1" size="full" ids="1105413,1105414,1105415,1105416,1105417"]

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH