Aktualitet

Foto/ Ku do jetë Basha sot?

Shkruar nga Liberale

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha vijon takimet me qytetarët në kuadër të turit “Rrugëtimi për Shqipërinë”.

Sot ai ka zgjedhur Urën Vajgurore për të biseduar për problemet e bujqësisë dhe gjendjen e vështirë në të cilën ndodhen fermerët.

“Ftoj çdo fermer të Urës Vajgurore të më bashkohet sot në orën 11:00 gjatë “Rrugëtimit për Shqipërinë”?? në një diskutim për bujqësinë. ?”, shkruan Basha./Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH