Aktualitet

Dy orë në ajër, avioni me pasagjerë nuk ulet në Rinas, kthehet sërish në Itali

Shkruar nga Liberale
Dy orë në ajër, avioni me pasagjerë nuk ulet në Rinas,

Moti i keq ka bërë që udhëtarët të cilët po udhëtonin me avionin e linjës Pecara-Tiranë të kthehen sërish mbrapsht.

Bëhet me dije se si pasojë e motit të keq avionic nuk ka mundur të ulet dot në Rinas.

Pas gati dy orësh në ajër, avioni është kthyer në Itali dhe është ulur në Brindis. Ndërkohë, ende nuk dihet se sa do të vazhdojë kjo situatë, për shkak se qytetarët nuk kanë marrë një përgjigje se kur do të niset avioni sërish për në Tiranë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH