Aktualitet

Gazeta Liberale hapet me: Diversioni me LSI

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale hapet me: Diversioni me LSI

Kryeministri rikujton paktin e 2017 me kreun e PD për të sulmuar LSI, ndërsa pas pak ditësh opozita duhet të vendosë sesi do të  regjistrohet në KQZ.

Pse Rama bën diversion me opozitën dhe çfarë rëndësie ka pesha e LSI.

Këto dhe shumë të tjera do t'i gjeni në Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH