Aktualitet

Bie në kontakt me rrymën elektrike, humb jetën 32 vjeçari në Tiranë

Shkruar nga Liberale
Bie në kontakt me rrymën elektrike, humb jetën 32 vjeçari

Ngjarja e rëndë ndodhi në fshatin Maknor, Tiranë.

Një 32-vjeçar është gjetur i vdekur në fshatin Maknor të Tiranës këtë të premte. Sipas informacioneve paraprake, dyshohet se 32-vjeçari ka humbur jetën pasi ka rënë aksidentalisht në kontakt me rrymën elektrike.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithsjëm Tiranë, për veprime të mëtejshme.

“Më datë 21.09.2023, në fshatin Maknor, shtetasi E. D., 32 vjeç dyshohet se aksidentalisht ka rënë në kontakt me rrymën elektrike, në banesë, dhe për pasojë ka humbur jetën”, njofton policia.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH