Aktualitet

Aksident tek mbikalimi i Milotit, plagoset rëndë njëri prej shoferëve

               Publikuar në : 12:39 - 01/04/20 liberale

Një aksident ka ndodhur tek mbikalimi i Milotit paraditen e sotme, ku ka mbetur i plagosur një person.

Mësohet se një mjet tip “Mercedez benz” është përplasur me një trajler dhe si pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi i Benzit, i cili është transportuar menjëherë në Spitalin e Lezhës.

Mendohet se shkak për aksidentin është bërë lagshtia për shkak të rreshjeve të shumta. /Gazeta Liberale

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back