Aktualitet

Aksident i rëndë në Shkodër, humb jetën kalimtarja

Shkruar nga Liberale
Aksident i rëndë në Shkodër, humb jetën kalimtarja

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Shkodër- Koplik.

Mësohet se një makinë ka përplasur një këmbësore, e cila ka humbur jetën.

Sipas Abc News, drejtuesi i mjetit është Gjergj Delaj, i cili ndodhet në spital pasi ka pësuar dëmtime nga aksidenti.

Policia ndërkohë ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbulimin dhe rrethanat e ngjarejs.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH