Kronikë

Vrasje me armë zjarri në Sukth, qëllohet për vdekje një person

Shkruar nga Liberale
Vrasje me armë zjarri në Sukth, qëllohet për vdekje një

Janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri në qendër të Sukthit.

Ndërkohë raportohet se shtetasi Arben Maneci ka mbetur i plagosur dhe ka mbërritur në gjendje të rëndë në spitalin e Durrësit me precedent penal në fushën e narkotikëve.

 

Vijon..

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH