Aktualitet

Video tronditëse/ Shihni si zyrtarët e burgut i torturojnë të burgosurit

Shkruar nga Liberale
Video tronditëse/ Shihni si zyrtarët e burgut i torturojnë

Ky është momenti shokues ku shfaqen disa të burgosur në burgun e Venezuelës, të cilët torturohen nga zyrtarët e burgut.

Të burgosurit janë zhveshur lakuriq dhe mbi trupat e tyre janë vendosen gjela, të cilëve iu hodh ushqim.

Të paktën 82 të burgosur ranë viktimë të sjelljes së zyrtarëve të burgut.

Videoja është regjistruar në burgun Anako të Premten e kaluar.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH