Aktualitet

Veliu takon drejtuesit e policisë Shkodër për zhdukjen e 3 të rinjve

Shkruar nga Liberale
Veliu takon drejtuesit e policisë Shkodër për zhdukjen e 3

Kreu i Policisë së Shtetit Ardi Veliu ka zhvilluar këtë pasdite një takim me drejtuesin e Policisë, Shkodër, Niko Brahimaj.

Vizita e kreut të policisë në Shkodër vjen pas zhdukjes së mistershme të tre të rinjve.

Deniel dhe Klement Pepaj sëbashku me Vilson Çutajn, u zhdukën pasditen e 3 tetorit dhe deri më sot asgjë nuk dihet për fatin e tyre.

Nga hetimet e deritanishme besohet se shkak për zhdukjen e të rinjve dyshohet të jetë bërë vjedhja e një sasi kanabisi në zonë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH