Aktualitet

U dënua me 2 vjet burg, Llalla apelon vendimin

Shkruar nga Liberale
U dënua me 2 vjet burg, Llalla apelon vendimin

Ish-Kryeprokurori i Përgjithshëm, Adriatik Llalla, ka ankimuar dënimin me 2 vite burg në Shkallë të Parë për akuzën e fshehjes së pasurisë në 3 raste.

Ankimimi është dorëzuar këtë të enjte në Gjykatë dhe pritet që në ditët më vijim të hidhet shorti për gjyqtarin.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH