Aktualitet

TRAGJIKE në Dimal/ Po punonte në lavazh, 15-vjeçarin e zë korrenti dhe vdes në vend

Shkruar nga Liberale
TRAGJIKE në Dimal/ Po punonte në lavazh, 15-vjeçarin e zë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Dimal, ku një 15-vjeçar ka ndërruar jetë.

Njoftimi i policisë:

Mëngjesin e sotëm, në lavazhin në pronësi të 37-vjeçarit, një shtetas 15-vjeç, banues në Dimal, i cili punonte si ndihmës, në këtë lavazh, ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe për pasojë, ka humbur jetën. Në drejtimin e Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Berat, vijojnë hetimet për të dokumentuar përgjegjësinë penale të shtetasit A. H.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH