Aktualitet

Tragjike në Durrës/ 21 vjeçarja bie nga kati i katërt i pallatit ku banonte, ndërron jetë në vend

Shkruar nga Liberale
Tragjike në Durrës/ 21 vjeçarja bie nga kati i katërt i

Një 21 vjeçare ka ndërruar jetë, pasi ra nga kati i katërt i pallatit, në lagjen numër 11, në Durrës.

Ngjarja ka ndodhur paraditen e sotme, rreth orës 11:30.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton shkaqet.

Nuk bëhet e ditur, nëse kemi të bëjmë me një akt vetëvrasjeje apo ngjarja është aksidentale.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH