1

Tottenham Hotspur gjen zëvendësuesin e Jose Mourinho

               Publikuar në : 19:17 - 15/06/21 liberale

Tottenham Hotspur është shumë afër konfirmimit të Paulo Fonseca në krye të stolit. Duket se sërish londinezët do ia besojnë drejtimin një portugezi.

Mourinho u cilësua si dështim tek Spursat pasi nuk arriti të fitonte asgjë. Ndërkohë Fonseca për dy vite ishte tek Roma dhe klubi nuk ia rinovoi kontratën.

Ironia e fatit është se Fonseca dhe Mourinho po ndërrojnë pozitat, pasi Mourinho u emërua trajner i Romës kurse Fonseca mund të marrë tashmë Totenhamin.


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back