Showbiz

Surpriza e pakëndshme! Tani Kiara do xhindoset me Luizin (FOTO)

Shkruar nga Liberale

Ditën e djeshme Kiara është nisur për në Turqi ndërkohë që Luizi bënte xhiro nëpër Tiranë. Por sot duket se rastësia e ka puqur me Jurgenën.

Burime nga Kryefjala.com kanë rrëfyer se Luizi dhe Jurgena kanë qenë në të njëjtin orar në të njëjtën parukeri.

Ndonëse nuk dihet nëse dyshja kanë patur kontakt apo jo, por duket se urimet i kanë marrë live, ashtu siç dhe shprehen komentuesit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH