Showbiz

Sportisti i njohur bëhet baba për herë të parë, zbulon emrin e veçantë

Shkruar nga Liberale
Sportisti i njohur bëhet baba për herë të parë, zbulon
Futbollisti i njohur shqiptar, Eros Grezda bëhet baba për herë të parë. Lajmin e ëmbël e ka dhënë vetë futbollisti me anë të një postimi në rrjetet sociale. Grezda është bërë me djalë të cilin e ka pagëzuar me emrin e veçantë, Kian. “Mirë se erdhe i vogli jonë, bebi Kian. Të duam shumë”-shkruan Grezda. Kujtojmë që futbollisti i njohur disa muaj më parë kurorëzoi dashurinë e tij me martesë me këngëtaren Ajsel Abazi. Pak kohë më parë ai publikoi një fotografi të përbashkët me gruan e tij në Instagram, ku shihej duke mbajtur me duar barkun e saj të rrumbullakosur. “Mezi pres që të takoj”,- shkruante Grezda në mbishkrimin e kësaj fotografie.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Eros Grezda (@erosgrezda)

Rikujtojmë, se Erosi ka qenë i përfolur disa herë në media për jetën e tij private, ku dhe bëri bujë me lidhjen e tij me modelen Oriola Marashi.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH