Showbiz

"Sot jeta do t'iu bëjë një lojë të rrezikshme", kë paralajmëron Meri

Shkruar nga Liberale
"Sot jeta do t'iu bëjë një lojë të

Astreologia Meri Shehu ka bërë parashikimin e yjeve edhe për këtë fundjavë. Lajme të mira për disa, e për të tjerë më të hidhura, por pothuajse të gjithë gjenden të dyzuar. Por ajo që paralajmëron Meri është Shqigjetari, për të cilin thotë se jeta do t'i bëjë sot një lojë të rrezikshme, por edhe pikante.

Dashi

Sapo keni dal nga nje pasion i madh qe ndoshta ju ka bere te fiksuar deri diku me qellimet ne lidhje me punen, por edhe ne jeten erotike. Mund te perjetoni nja lidhje qe ju ngre nervat.

Demi

Nuk do ta durronit dot nje ashpersi apo pengese, prandaj do kerkonit te gjendeshit afer njerzve qe e dini qe jane te drejte dhe nuk ju bejne keq.

Binjaket

E drejta nuk ndahet me thike. Keshtu qe mos kerkoni qe dy gjysmat tuaja te marrin ne menyre te barabarte ate qe kerkojne ne kete periudhe.

Gaforrja

Hena ndodhet sot ne shenjen tuaj duke mbartur probelemet e henes se plote ne Binjak. Dy rruge dhe dy mundesi, dy dashuri qe ju sot i shikoni me medyshje.

Luani

Ju sot do preferoni anen e ashper te medaljes, pasi ju duket se nuk po ju marrin seriozisht dhe nuk po vendsoni dot autoritetin tuaj.

Virgjeresha

Nese e drejta ju bie si fat mos e keqperdorni duke inkurajuar sharjet apo mos dhenien e ndihmes aty ku kane nevoj. Sakrifica dhe terapia do e ndihmoj me shume te drejten tuaj.

Peshorja

Guri i rende ne vend te vet. Por ndoshta kjo nuk do jete vetem ana e jetes suaj sot. Mund te filloni me nje ekuiliber te jetes suaj.

Akrepi

Duhet te kuptoni qe ju tashme jeni mali i momentit ne informacion e komunikim e plane e strategji. Lereni monedhen e fatit te rrokulliset

Shigjetari

Sot jeta ju ben nje loje te rrezikshme, por edhe pikante. Mund te fitoni shume, por edhe mund te hasni veshtiresi te cuditshme ne aspektin material.

Bricjapi

Sot monedha e fatit eshte e juaja ne te dyja aspektet, e ashper dhe e drejte. Jeta do jete e ashper me ju por edhe e drejte, cfaredo qe te beni.

Ujori

Ju do mendoni si ta modernizoni monedhen e fatit duke i dhene edhe opsionin e inteligjences. Kjo do beje qe fati me ju te jete konstruktive jo pasive

Peshqit

Sot do takoni nje person qe do jete kaq i ashper me ju sa do ju zgurrdulloj syte nga cudia dhe inati. Perpiquni te mos i shmangeni por te jeni te drejte

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH