Showbiz

'S’i shikoj dot të pasmet e tyre', gazetarja sulmon familjen Kardashian

Shkruar nga Liberale
'S’i shikoj dot të pasmet e tyre', gazetarja sulmon

Gazetarja dhe prezantuesja Megyn Kelly i ka quajtur motrat Kardashian si një “forcë të së keqes” që po korruptojnë shoqërinë me “kotësinë e tyre të shfrenuar”.

Ajo tha se nuk mund të shihte më gjoksin dhe të pasmet e Kim Kardashian në media dhe se familja Kardashians kishin nxitur një “përqendrim në veten” dhe “ego” në ndjekje të pëlqimeve dhe klikimeve në rrjete sociale.

“Unë nuk mendoj se kjo është e shëndetshme dhe kjo është arsyeja pse unë i kundërshtoj.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH