Kronikë

Tronditet Tirana! Vëllai vret me armë zjarri vëllanë dhe më pas veten

Shkruar nga Liberale

Tronditet Tirana! Vëllai vret me armë zjarri vëllanë dhe

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar këtë të enjte në zonën e Freskut në Tiranë, duke regjistruar një krim tronditës brenda familjes.

Burime bëjnë me dije se një person ka vrarë me armë zjarri vëllain e tij dhe më pas edhe veten. Nuk dihen arsyet e ndërmarrjes së këtij akti ekstrem. Burime bëjnë me dije se viktima kanë mbetur dy vëllezërit Lulzim Cami dhe Vehao Cami. Ata janë të moshës rreth 60 vjeç.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes, ka rrethuar zonën dhe po punon për zbardhjen e këtij krimi të rëndë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH