Kronikë

Aksidentohet i moshuari në Korçë/ Humb kontrollin e motorit dhe rrëzohet në tokë, dërgohet me urgjencë

Shkruar nga Liberale

Aksidentohet i moshuari në Korçë/ Humb kontrollin e motorit dhe

Një aksident ka ndodhur në Korçë ku një i moshuar ka rënë nga motori dhe ka mbetur i plagosur.

Raportohet se aksidenti ka ndodhur në unazën e qytetit.

Sipas policisë i moshuari ka humbur kontrollin e motorit dhe është rrëzuar përtokë. 90-vjeçari u dërgua me urgjencë në spitalin e Korçës ku po merr ndihmën mjekësore.

Ndërkohë policia është në vendin e ngjarjes për të zbardhur rrethanat e aksidentit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH