Aktualitet

Përndiqte adoleshenten këmba-këmbës, e pëson 60-vjeçari në Sarandë

Shkruar nga Liberale

Përndiqte adoleshenten këmba-këmbës, e pëson

Një 60-vjeçar është proceduar në gjendje të lirë nga Policia e Sarandës. Sipas uniformave blu të qytetit dyshohet se ai ka përndjekur një adoleshente.

Grupi hetimor po kryen të gjithë verimet për të zbardhur rastin në fjalë.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Sarandë referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasin N. Xh., 60 vjeç, pasi dyshohet se ka përndjekur një 17-vjeçare”, thuhet në njoftim.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH