Aktualitet

E RËNDË/ Gjendet i pajetë burri në Fier, dyshimet e para

Shkruar nga Liberale
E RËNDË/ Gjendet i pajetë burri në Fier, dyshimet e para

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Fier. Mësohet se një 61-vjeçar është gjetur i vetëvarur në oborrin e banesës.

“Më datë 23.06.2024, rreth orës 09:15, në fshatin Varibop, Fier, është gjetur nga familjarët, pa shenja jete, dyshohet i vetëvarur në oborrin e banesës, shtetasi rreth 61 vjeç”, thuhet në njoftimin e policisë.

Ndërkohë, grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin e plotë ligjor të këtij rasti.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH