Aktualitet

Del FOTO: Ky është 45-vjeçari që humbi jetën pasi ra në kontakt me energjinë elektrike në Ishull Lezhë

Shkruar nga Liberale

Del FOTO: Ky është 45-vjeçari që humbi jetën pasi ra

Ky është Vladimir Mukaj, 45-vjeçari i cili fatkeqësisht humbi jetën mbrëmjen e djeshme, pasi ra në kontakt me energjinë elektrike.

Ngjarja e rëndë ndodhi dje rrëth 21:00 në Ishull Lezhë.

Mukaj, banues në Ishull Lezhë dyshohet se ra në kontakt me energjinë elektrike aksidentalisht, teksa ishte duke ecur në anë të autostradës pranë një biznesi dhe përcjellësit e energjisë kanë qenë në tokë.

Grupi hetimor vijon punën për përcaktimin e saktë të shkakut të humbjes së jetës së 45-vjeçarit.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH