Aktualitet

Shkrumbohet magazina bujqësore në Korçë

Shkruar nga Liberale
Shkrumbohet magazina bujqësore në Korçë

Një magazinë me produkte bujqësore në Petrushë, Korçë është shkrumbuar nga zjarri.

2 zjarrfikëse të Pogradecit dhe 1 e Maliqit kanë shkuar menjëherë në vendngjarje për fikjen e zjarrit.

Dëmet materiale janë të mëdha, por fatmirësisht nuk ka të lënduar.

Policia ende nuk ka dalë me njoftimin zyrtar dhe hetimin e ngjarjes, se çfarë e shkaktoi zjarrin.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH