Aktualitet

Rikthehen vranësirat dhe rriten temperaturat

Shkruar nga Liberale
Rikthehen vranësirat dhe rriten temperaturat

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të qëndrueshëm por pasdite vranësirat do të intensifikohen të cilat do të sjellin reshje të izoluara shiu.

Sot temperaturat do të pësojnë një rritje të ndjeshme, ku do të variojnë: në zonat malore, nga -7°C në 01°C, në zonat e ulëta nga 00ºC në 09°C dhe në zonat bregdetare nga 04°C në 10°C.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH