Showbiz

Rezarta Shkurta heq dorë përfundimisht nga muzika me një këngë të re

Shkruar nga Liberale

Këngëtarja Rezarta Shkurta prej vitesh nuk ka sjellë projekte të reja muzikore për fansat e saj, pasi i është përkushtuar biznesit dhe familjes. E teksa të gjithë presin një rikthim të fuqishëm të saj, Shkurta ka bërë një paralajmërim.

Artistja publikoi dje në llogarinë e saj në Instagram një video, ku shihej duke kënduar këngën e vënë në sfond. Mirëpo, krahas pamjeve, ajo shkroi: “Po sikur t’ju thoja që do jetë një këngë e fundit… Mbyllje e një kapitulli sa të bukur, aq edhe të vështirë për mua”.

Pak muaj më parë, Rezarta i tha “PO” përgjithmonë bashkëshortit të saj, Ermal Hoxhës. Ajo organizoi një ceremoni private në një jaht luksoz dhe zgjodhi një nga bregdetet shqiptare.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH