Aktualitet

Rama shpërndan postimin e Bashës: Të rrezikosh shëndetin dhe jetën...

Shkruar nga Liberale
Rama shpërndan postimin e Bashës: Të rrezikosh shëndetin dhe

Kryeministri Edi Rama teksa ka shpërndarë postimin e kryetarit të PD-së Lulzim Basha, ku shihet në një takim me qytetarët në Durrës, ndërsa nuk i ka kursyer kritikat.

“TË RREZIKOSH SHËNDETIN DHE JETËN E NJERËZVE PËR TË LUAJTUR NJË PLLAKË GRAMAFONI!”, shkruan Rama. /Gazeta Liberale

https://twitter.com/ediramaal/status/1266670290161074176?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1266670290161074176&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.balkanweb.com%2Frama-shperndan-postimin-e-bashes-nga-takimi-ne-durres-te-rrezikosh-shendetin-e-njerezve-per-te-luajtur-nje-pllake-gramafoni%2F

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH