Aktualitet

Rama i thotë “lamtumirë” koronavirusit, ja çfarë shkruan ai

Shkruar nga Liberale
Rama i thotë “lamtumirë” koronavirusit, ja

Komunikimet e vazhdueshme dhe të përditshme të prej më shumë se dy muajsh të kryeministrit Edi Rama duket se do t'i përfundojnë mbrëmjen e sotme.

Kreu i qeverisë shkruan në Facebook se në orën 21:00 do të jetë komunikimi i fundit kushtuar armikut të padukshëm.

“Sonte në 21.00 komunikimi im i fundit kushtuar ekskluzivisht luftës me armikun e padukshëm covid-19”- shkruan Rama.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH