Aktualitet

“Pse ma pe të dashurin”/ Shkelmohen dhe kapen për flokësh vajzat në Tiranë (VIDEO)

Shkruar nga Liberale
“Pse ma pe të dashurin”/ Shkelmohen dhe kapen për

Sherret mes adoleshentëve nuk janë më një çudi në vendin tonë. E jo pak herë ato kanë ndodhur brenda ambienteve të shkollave që frekuentojnë këta të rinj.

Së fundmi, është publikuar një video ku duken një grup vajzash të cilat kapen për flokësh dhe shkelmojnë njëra-tjetrën.

Sipas dëshmitarëve në vendngjarje, sherri ka ndodhur jashtë oborrit të shkollës dhe ka përfunduar vetëm kur një grua ka hyrë për të ndarë të rejat.

Ngjarja është filmuar në një gjimnaz të kryeqytetit dhe mendohet se mollë e sherrit është bërë një djalë. Mësohet se njëra prej adoleshenteve ka akuzuar tjetrën se pse i ka parë të dashurin.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH