Aktualitet

Po ecte me makinë, 72-vjeçarja ndërron jetë nga arresti kardiak

Shkruar nga Liberale
Po ecte me makinë, 72-vjeçarja ndërron jetë nga arresti

Një 72-vjeçare ka ndërruar jetë pasditen e sotme në Tiranë si pasojë e një arresti kardiak.

Policia bën me dije se në Rrugën e Kavajës, në mjetin që drejtohej nga shtetasi Xh. K, ka ndërruar jetë pasagjerja shtetasja L. R., rreth 72 vjeçe. Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 04.01.2022, rreth orës 17:25, në rrugën e “Kavajës”, në mjetin që drejtohej nga shtetasi Xh. K, ka ndërruar jetë pasagjerja shtetasja L. R., rreth 72 vjeçe. Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se vdekja ka ardhur si pasojë e një arresti kardiak.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH