Showbiz

Parashikuesja deklaron sërish: Bora Zemani është shtatzënë, pret një çun

Shkruar nga Liberale
Parashikuesja deklaron sërish:  Bora Zemani është

Një parashikim i papritur habiti ndjekësit pasi, Irini Kakacaj, parashikuesja që ka tronditur rrjetet sociale, "goditi" sërish.

Gjatë kohës së “Big Brother VIP”, Irini parashikoi se Bora Zemani do të bashkohej me Donald Veshajn, dhe ashtu ndodhi.

Ditën e sotme ajo bëri deklaratën e fortë ku u shpreh se moderatorja e dashur për publikun është në pritje të ëmbël dhe beson se e ka çun.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH