Aktualitet

Parashikimi i motit, 15 dhjetor

Shkruar nga Liberale
Parashikimi i motit, 15 dhjetor

Kthjellimet dhe moti i ftohtë mbizotërojnë pjesën e parë të ditës, ku minimumi i temperaturave shënon deri -5°C.

Në mesditë vranësirat shfaqen në pjesën më të madhe të vendit, por pritet një rritje e lehtë e temperaturave duke shënuar rreth 13°C.

Era do të fryjë e lehtë dhe shpesh mesatare duke ruajtur drejtimin verilindor si dhe duke mbajtur dallgëzimin prej 3 ballë në hapësirat detare.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH