Aktualitet

"O çuna pushoni ja .. robt", gazetarja shpërthen në mes të emisionit

Shkruar nga Liberale
"O çuna pushoni ja .. robt", gazetarja shpërthen në

Mos hapja e negociatave ka shkaktuar debate jo vetëm mes politikanëve, por edhe në studiot televizive.

Temë diskutimi ka qenë edhe studion e emisionit TV Apollon. Gjatë debatit në emisionin “Fakt +”, gazetarja nuk është përmbajtur më duke sharë keq, pavarësisht se ishte në transmetim live.

Ndërkohë që të ftuarit debatonin, dikush nga regjia apo kameramanët është duke bërë zhurmë, gjë e cila ka acaruar gazetaren, e cila ndërhyn duke thënë: “O çuna, po pushoni morë ja .. robt tani..”.

Nuk dihet ende motivi i shpërthimit të gazetares, nëse ka qenë vërtet çështja e negociatave dhe debati që e ka preokupuar kaq shumë, apo ka pasur ndonjë problem tjetër./Gazeta Liberale

https://www.facebook.com/shikojeofficial/videos/446669005960658/?t=5

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH