Aktualitet

Vlorë / Nuk merr kthesën në rotondo, makina me shpejtësi përfundon në kanal

Shkruar nga Liberale

Një aksident i rëndë është regjistruar sot në Vlorë.

Makina ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanal. Një 55-vjeçar, drejtues i mjetit, ka shpëtuar mrekullisht, duke marrë plagë të lehta.

Mjeti ka qenë me shpejtësi të lartë sipas hetimeve paraprake, gjë që ka shkaktuar humbjen e kontrollit nga shoferi duke përfunduar në rotondon e madhe që është në hyrje të qytetit të Vlorës.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes./Liberale.al/

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH