Showbiz

“Nuk je me Olta Gixharin këtu”, Gent Hazizi filmohet i zhveshur në një dhomë hotel me Monika Lubonjën

Shkruar nga Liberale

Çfarë i bëri bashkë? Gjysmë të zhveshur, Monika Lubonja dhe Gent Hazizi bashkë në një dhomë hotelit: Nuk jam Olta unë

Një video e Monika Lubonjës nga shtrati ka trazuar rrjetin. Ishte një postimi i aktores, teksa Gent Hazizi gjysmë i zhveshur nga një dhomë hoteli.

Aktorët janë bërë bashkë në xhirimet e një filmi.

Pjesë nga biseda:

Monika: Gent Hazizi nuk je me Olta Gixharin këtu. Unë jam Monika

Genti: Ke qenë edhe ti te Big-u po hë

Monika: Kam qenë te Big-u, po Bigu jonë ishte 1-sh.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH