Aktualitet

Negociatat/ Meta: Macroni më tha që s’jam unë “djali i keq”

Shkruar nga Liberale
Negociatat/ Meta: Macroni më tha që s’jam unë “djali

Teksa preku sërish çështjen e disa diplomatëve të huaj, që sipas tij shfaqin njëanësi dhe përkrahje të Ramës, presidenti i Republikës, Ilir Meta dënoi në emisionin “Open” “sulmin” e tyre të përbashkët ndaj Macronit, sa i takon negociatave.

“Po kur dolën të gjithë kundër Macronit. Macroni më tha dhe mua se nuk jam unë bad guy (djali i keq), bëra më të mirën për Shqipërinë, por ata e dinë shumë mirë si është situata reale në Shqipëri.”

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH