Aktualitet

Moti/ Ja temperaturat për sot

Shkruar nga Liberale
Moti/ Ja temperaturat për sot

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të kthjellët por nuk përjashtohet mundësia për reshje lokale.

Sot temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 02°C në 09°C, në zonat e ulëta nga 09ºC në 15°C dhe në zonat bregdetare nga 12°C në 18°C.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH