Aktualitet

Moti/ Diell dhe rritje temperaturash

Shkruar nga Liberale
Moti/ Diell dhe rritje temperaturash

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të kthjellët por që herë pas here do të zëvendësohet nga reshje të izoluara shiu.

Sot temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 04°C në 14°C, në zonat e ulëta nga 10ºC në 21°C dhe në zonat bregdetare nga 14°C në 22°C

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH