Aktualitet

Merr flakë automjeti në Tiranë

Shkruar nga Liberale
Merr flakë automjeti në Tiranë

(Foto ilustruese)

Një automjet është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm në hyrje të Tiranës.

Mësohet se, mjeti tip furgon “Benz” me targa AB 759 BB ka qenë duke lëvizur kur është përfshirë nga flakët.

Policia ka shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes, teksa janë njoftuar dhe forcat zjarrfikëse.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH