Showbiz

Meghan Markle fotografohet me barkun e rrumbullakosur

Shkruar nga Liberale

Po përflitet se Meghan Markle është sërish shtatzënë dhe ajo e Harry janë në pritje të fëmijës së dytë.

E përjavshmja "Gente" ka publikuar disa foto ekskluzive, në të cilat Meghan shfaqet me barkun e rrumbullakosur.

Meghan është veshur me pulovër e pallto, por në sy bie barku.

Ndërkohë Meghan kohët e fundit është shfaqur gjithmonë me fytyrë pa treguar trupin, gjë i ka shtuar thashethemet.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH