Aktualitet

Marsida Qatja hedh poshtë zërat, ja ç'po ndodh me fëmijët e saj

Shkruar nga Liberale
Marsida Qatja hedh poshtë zërat, ja ç'po ndodh me

30-vjeçarja Marsida Qatja duket se e ka lënë pas ngjarjen e rëndë që ndodhi në banesën e saj, në Kavajë, ku u vra Dritan Haxholli dhe u plagos Bledar Toçi.

Qatja ka postuar së fundi një foto me tre fëmijët e saj në “Facebook”, mbi të cilat shkruan se në praninë e tyre ndjehej e bekuar. Ajo ka hedhur poshtë kështu zërat se fëmijët nuk janë me të.

Qatja është nën hetim, ndërsa gjykata ka dhënë për të masën detyrim paraqitje.

Më 17 tetor gjykata e Kavajës dha masën e sigurisë “detyrim paraqitjeje”, me arsyetimin se Marsida ka një fëmijë vetëm 2 vjeç, e që duhet ta ushqejë me gji./Gazeta Liberale

[gallery columns="1" size="full" gss="1" ids="1099841,1099842"]

 

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH