Showbiz

Marjana Kondi infektohet me Covid-19, mesazh qytetarëve nga shtëpia

Shkruar nga Liberale
Marjana Kondi infektohet me Covid-19, mesazh qytetarëve nga shtëpia

Aktorja e njohur e humorit, Marjana Kondi është infektuar me koronavirus.

Lajmin e bën të ditur vetë aktorja Kondi, përmes një mesazhi në Instagram.

“Te falenderoj Dr Pipero per keshillen e rendsishme qe me dhe! Mos shiko dhe mos degjo se cthon njerzit …. vetem mjekun specialist! U lodha duke degjuar mendimtaret idjot, futur dhe une brenda dhe per pak sa i besoja plotsisht! Jooo!!! Degjoni vetem mjekun dhe jo frike por perkushtim ndaj vetes!”, shkruan Kondi.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH