Showbiz

Nuk fshihen më! Bradley Cooper dhe Gigi Hadid kapen në momente INTIME (foto)

Shkruar nga Liberale

Nuk fshihen më! Bradley Cooper dhe Gigi Hadid kapen në momente INTIME

Bradley Cooper dhe modelja e njohur Gigi Hadid janë parë duke shkëmbyer puthje gjatë një darke në një restorant në New York.

Dyshja u panë duke qeshur dhe puthur teksa ishin ulur pranë njëri-tjetrit në restorantin e njohur Via Carota. Së bashku me ta ishin miku i Hadid, Tan France dhe kolegu i tij Antoni Porowski.

Spekulimet për lidhjen e Cooper dhe të modeles Hadid kishin filluar nga tetori i vitit të kaluar, kur u panë duke u larguar së bashku nga një restorant.

Por, një burim kishte thënë për PEOPLE se asokohe dyshja thjeshtë po “kalonin kohë të mira” së bashku.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH