Showbiz

"Mos e përdor dashurinë për gjëra që s’të takojnë!"/ Çfarë po ndodh midis Meritonit dhe Ilnisës?

Shkruar nga Liberale

"Mos e përdor dashurinë për gjëra që

"Prime" i së martës ishte i mbushur me plot të papritura, padiskutim debatet kanë qenë në qendër të vëmendjes për gjatë gjithë natës.

Një debat që solli tepër ‘zhurmë’ në shtëpi ishte dhe ai lidhur me trekëndëshin ‘Ilnisa-Meriton-Sara K’.

Pas përfundimit të ‘Prime-t’ banorët janë mbledhur rreth tryezës së mbrëmjes, ku Ilnisa dhe Meritoni kanë diskutuar pak me njëri-tjetrin.

Ka qenë Meritoni ai i cili e ka ‘këshilluar’ Ilnisën të mos përdori dashurinë në gjëra që asaj nuk i takojnë!

Meritoni: Mos përdor dashurinë për gjëra që s’të takojnë!

Ilnisa: Arrite e the dhe këtë?

Meritoni: Që s’të takojnë! Se s’bën!

Siç duket ky debat ka të bëjë me dy prej vajzave brenda shtëpisë që Meritoni i është shprehur Ilnisës që të mos i ‘prekë’.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH