Showbiz

FOTO/ “Boll u morët me barkun tim!”, Sara Gjordeni tregon të vërtetën pas aludimeve: Qetësohuni, nuk mbeta shtatzënë në BIG Brother!

Shkruar nga Liberale

FOTO/ “Boll u morët me barkun tim!”, Sara Gjordeni tregon

Ish-banorja e “Big Brother VIP”, Sara Gjordeni dhe Bardhi Idrizi së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë.

FOTO/ “Boll u morët me barkun tim!”, Sara Gjordeni tregon

Pasi ajo publikoi në Instagram një foto me barkun e rrumbullakosur, të shumta ishin aludimet e fansave se ish-missi ka ngelur shtatzënë në shtëpinë e “BBV”.

FOTO/ “Boll u morët me barkun tim!”, Sara Gjordeni tregon

Këtyre aludimeve Sara iu dha fund gjatë një interviste në emisionin “Natën me Aulonën”, ku tregoi se nuk ka qenë shtatzënë në shtëpinë e “BBV”. Sara teksa shpreh të vërtetën thotë se “ka qenë shtatzënë që në Big se po ti shikonit barkun ka qenë i madh që aty”.

FOTO/ “Boll u morët me barkun tim!”, Sara Gjordeni tregon

“Unë jam vajzë kam menstruacionet, nëse nuk kuptoni nuk e di çfarë të ju them. Se filluan disa faqe merrnin pamje nga vitet e kaluara, shih si e ka bërë këtu, shih këtu, se ka kaluar në absurditet”, tha Sara.

FOTO/ “Boll u morët me barkun tim!”, Sara Gjordeni tregon

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH