Magazinë

"Kam pasur 3 lidhje të gjata"/ Flet konkurrentja: Akoma kam kontakt me familjet e tyre

Shkruar nga Liberale

"Kam pasur 3 lidhje të gjata"/ Flet konkurrentja: Akoma kam

Xhesika, konkurrentja e "Ferma Vip" foli për herë të parë për marrëdhëniet romatike që ajo ka pasur.

Këngëtarja tregoi se lidhja e saj e parë romatike ka qenë në moshën 15-vjeçare dhe zgjati për 2 vite.

Ndërsa shtoi se lidhja e dytë romantike zgjati 5 vite dhe e treta 4 vite.

Xhesika shtoi se ka pasur marrëdhënie të mira dhe me familjen e të dashurve, me të cilët edhe sot ruan kontaktet.

Pjesë nga biseda:

Xhesika: Kam pasur 3 lidhje të gjata, 2, 5 dhe 4 vite.

Himena: Kur ka qenë lidhja e parë.

Xhesika: 15 vjeçe, kemi qëndruar për 2 vite bashkë. Ndërsa me partnerin e dytë 5 vite dhe me të tretin 4 vite. Kemi pasur marrëdhënie të mira. Edhe sot kam komunikim të mirë me familjet e tyre. Më respektojnë dhe kur jemi ndarë jemi ndarë me respekt.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH