Showbiz

Lidhje apo ndarje? Meri paralajmëron këtë shenjë: Të duhet një vendim

Shkruar nga Liberale
Lidhje apo ndarje? Meri paralajmëron këtë shenjë: Të

Bëhet fjalë për shenjën e Dashit. Sipas astrologes Meri Shehu kjo shenjë do marrë një vendim për një lidhje apo ndarje.

Horoskopi i publikuar në Facebook nga Meri Shehu:

Dashi

Do sqarohet nje ceshtje pune e cila mund te jete nje fillim i ri apo nje ndryshim ne kete periudhe per ju Ne Planin personal po ashtu merrni nje vendim me ne fund per nje lidhje ose nje ndarje

Demi

Do sqarohet nje ceshtje vijushmerie ligjore e cila ju hap rrugen drejt nje zhvillimi te ri Por keto dite do ndjeni nje pengese te forte derisa te sqarohet situata

Binjaket

Nje detyrim i madh ekonomik apo sqarim ne ceshtjet ekonomike do behet pak i veshtire ne diten e sotme dhe mund tju lodhi psikologjikisht

Gaforrja

Problem do hasni ne marreveshje apo marredhenie me te tjeret sidmos ne kushtet apo ne mundesine per tu pershtatur Do keni antagonizma te forte edhe ne cift ku do sprovohet marredhenia

Luani

Nje problem qe lidhet me punen duhet te sqarohet sot pasi pengesat kane qene te medha dhe ju duhet te beni nje ndryshim te konsiderueshem

Virgjeresha

Ne planin personal dhe ne marredhenien tuaj me njerzite e dashur do ket nje kushtezim apo nje pengese te cuditeshme E rendesishme eshte qe te sqarohen marredheniet dhe ndjenjat

Peshorja

Kjo dite do ju parapergatise per nje sqarim te rendesishem qe do dal i nevojeshem ne ceshtje familjare apo ne nje plan shume te rendesishem ne lidhje me te ardhemn tuaj

Akrepi

Duhet te jepni mesazhe te forta dhe te jeni shume strikt ne stategjine tuaj qe te arrini te keni nje fitore ne nje monet ku pengesat duken sa nje mal

Shigjetari

Do perpiqeni me sa mundeni te sqaroni te drejten tuaj ne ceshtjet ekonomike dhe ne ate qe cfarre pertendohet te merrni dhe cfarre keni mare deri tani

Bricjapi

Nje periudhe shume e fuqishme kjo ne jeten tuaj por nese nuk e shikoni ne sensin e sqarimit do mebeteni ne heshtje dhe ne hije te mundesive ne shume aspekte

Ujori

Nje permiresim i dukshem i qellimeve dhe startegjive tuaja por edhe nje mbyllje ne vetvete e cila ju kushtezon apo ndalon te ecni perpara njelloj sikur te kishit te benit me kundershtar te fuqishem

Peshqit

Miq e njohej te rendeoshme por qe ne kete moment do vihen ne prove dhe do sqaroni qellimet e tyre dhe pozicionin apo perkrhajen e vertet qe do ju japin apo jo

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH